KURZY AROMATERAPIE ONLINE

kurz aromaterapie

Online kurz Úvod do aromaterapie - ZADARMO

Úvod do esenciálnych olejov a aromaterapie. V kurze sa dozviete, čo sú esenciálne oleje, odkiaľ pochádzajú, aké sú ich vlastnosti a ako sa dajú používať. Kurz je úplne zadarmo - stačí sa len zaregistrovať a môžete hneď začať!

esenciálne oleje a ich farby

Online Kurz Aromaterapie MINI - 17€

Kurz základov aromaterapie - rozšírená verzia kurzu zdarma, doplnená o ďalších 15 lekcií. V kurze sa dozviete, čo sú esenciálne oleje, ako sa vyrábajú, aké sú zasady bezpečného použitia a omnoho viac! Súčasťou sú aj vzorové recepty. 

Online Kurz Aromaterapie KOMPLET-172€

- Kompletné základy aromaterapie - 

Najväčší a najkomplexnejší online kurz aromaterapie na platforme Aroma-Explorer. Naučíte sa všetko potrebné pre bezpečné a efektívne používanie esenciálnych olejov. 30 lekcií - teoretické aj praktické základy aromaterapie formou videoprednášok, detailné terapeutické profily vybraných esenciálnych olejov so zameraním na hlbšie pochopenie ich účinku, skriptáaudionahrávky na stiahnutie.

kurz aromaterapie

Online kurz aromaterapie DOMÁCA AROMALEKÁRNIČKA - 36€

Hľadáte informácie o olejoch na internete, v letákoch výrobcov či v knihách, no nekonečné zoznamy účinkov vám nijak nepomáhajú? Preskúmajte 5 základných esenciálnych olejov vašej aromalekárničky a posuňte svoje vedomosti od milovníka olejčekov k odborníkovi. Zistíte veci, o ktorých ste netušili a urobíte si jasno v tom, v čom ste tápali! Naučíte sa, v čom je ktorý olej špecialista, ako je to s eukalyptami a mätou u detí, preskúmate chemotypy tymiánu či zloženie levanduľového oleja a čím ho môžeme nahradiť.

Online kurz aromaterapie LIEČIVÝ DOTYK LEVANDÚĽ - 42€

Vedeli ste, že v aromaterapii používame minimálne 4 rôzne druhy levanduľových olejov, pričom niektoré sú upokojujúce, iné pôsobia povzbudzujúco a niektoré sú dokonca nevhodné pre deti? Zabudnite na nekonečné zoznamy účinkov levanduľových olejov na internete a posuňte svoje znalosti na vyššiu úroveň! V kurze spoznáte kľúčové chemické zložky rôznych levanduľových olejov, aké majú účinky a z toho vyplývajúce terapeutické použitie. Získané znalosti využijete pre hlbšie pochopenie účinkov a použitia olejov s podobným zložením, na ktoré sa v kurze spolu pozrieme. Zámena levanduľového oleja za iný olej tak bude pre vás hračka!