ONLINE KURZY ZÁKLADOV AROMATERAPIE

kurz aromaterapie

Online kurz Úvod do aromaterapie - ZADARMO

Úvod do esenciálnych olejov a aromaterapie. V kurze sa dozviete, čo sú esenciálne oleje, odkiaľ pochádzajú, aké sú ich vlastnosti a ako sa dajú používať. Kurz je úplne zadarmo - stačí sa len zaregistrovať a môžete hneď začať!

esenciálne oleje a ich farby

Online Kurz Aromaterapie MINI - 17€

Kurz základov aromaterapie - rozšírená verzia kurzu zdarma, doplnená o ďalších 15 lekcií. V kurze sa dozviete, čo sú esenciálne oleje, ako sa vyrábajú, aké sú zasady bezpečného použitia a omnoho viac! Súčasťou sú aj vzorové recepty. 

Online Kurz Aromaterapie MIDI - 172€

Do hĺbky spracovaný kurz aromaterapie - online verzia celodenných živých kurzov. Naučíte sa všetko potrebné pre bezpečné a efektívne používanie esenciálnych olejov. 30 lekcií - teoretické aj praktické základy aromaterapie formou videoprednášok, detailné terapeutické profily vybraných esenciálnych olejov so zameraním na hlbšie pochopenie ich účinku, skriptáaudionahrávky na stiahnutie.

ONLINE KURZY NA ŠPECIALIZOVANÉ TÉMY

kurz aromaterapie

Online Kurz DOMÁCA AROMALEKÁRNIČKA - 36€

Hľadáte informácie o olejoch na internete, v letákoch výrobcov či v knihách, no nekonečné zoznamy účinkov vám nijak nepomáhajú? Preskúmajte 5 základných esenciálnych olejov vašej aromalekárničky a posuňte svoje vedomosti od milovníka olejčekov k odborníkovi. Zistíte veci, o ktorých ste netušili a urobíte si jasno v tom, v čom ste tápali! Naučíte sa, v čom je ktorý olej špecialista, ako je to s eukalyptami a mätou u detí, preskúmate chemotypy tymiánu či zloženie levanduľového oleja a čím ho môžeme nahradiť.

Online Kurz LIEČIVÝ DOTYK LEVANDÚĽ - 42€

Vedeli ste, že v aromaterapii používame minimálne 4 rôzne druhy levanduľových olejov, pričom niektoré sú upokojujúce, iné pôsobia povzbudzujúco a niektoré sú dokonca nevhodné pre deti? Zabudnite na nekonečné zoznamy účinkov levanduľových olejov na internete a posuňte svoje znalosti na vyššiu úroveň! V kurze spoznáte kľúčové chemické zložky rôznych levanduľových olejov, aké majú účinky a z toho vyplývajúce terapeutické použitie. Získané znalosti využijete pre hlbšie pochopenie účinkov a použitia olejov s podobným zložením, na ktoré sa v kurze spolu pozrieme. Zámena levanduľového oleja za iný olej tak bude pre vás hračka!