Kurz zdarma

Úvod do aromaterapie

- online kurz  ZADARMO -prístup na 7 dní -

Urobte si jasno v používaní esenciálnych olejov ešte dnes. Jeden kurz a všetky kľúčové informácie na jednom mieste, zrozumiteľnev logickom slede

  • neviete, ako esenciálne oleje používať alebo si nie ste istí, či s nimi pracujete správne?
  • ste zahltení informáciami zo sveta aromaterapie, ktoré si niekedy aj odporujú?
  • nie sú vám jasné niektoré pojmy z aromaterapie?
  • nemáte čas ani trpezlivosť zbierať informácie o esenciálnych olejoch z rôznych zdrojov?

Nestrácajte už čas hľadaním informácií o esenciálnych olejoch a aromaterapii na rôznych miestach! 

Získajte pevné základy, na ktorých môžete ďalej stavať, v rámci jedného uceleného online kurzu aromaterapie: jednoducho, krok za krokom, v logickom slede a najmä na jednom mieste!

Čo vám tento kurz aromaterapie prinesie:

  • kurz bol vytvorený s dôrazom na jednoduchosť a zrozumiteľnosť. Po jeho absolvovaní budete mať jasno v pojmoch a dokážete hovoriť o esenciálnych olejoch s istotou a porozumením. 
  • spoznáte aromatické rastliny, vedeckú definíciu esenciálnych olejov, základné vlastnosti esenciálnych olejov aj mechanizmus ich pôsobenia na ľudské telo.
  • osvojíte si kľúčové znalosti, ako s esenciálnymi olejmi pracovať - ako ich skladovať a ako používať v bežnom živote tak, aby to bolo bezpečné a súčasne fungovalo.
  • v bonusovej lekcii kurzu na vás čaká video o cineolických olejoch, čo sú najúčinnejšie oleje na ochorenia dýchacej sústavy. A tie sa hodí poznať vždy, súhlasíte?

Lektorka kurzu

RNDr. Mária Piknová, PhD.

Som certifikovaná aromaterapeutka, biochemička, mikrobiologička a lektorka kurzov aromaterapie a destilovania aromatických rastlín. Mojou vášňou sú esenciálne oleje, ich chémia a vedecké vysvetlenie ako a prečo fungujú. 

"Jednoduchým a zrozumiteľným spôsobom učím druhých zorientovať sa vo svete esenciálnych olejov a pochopiť, kedy a ktorý esenciálny olej použiť."

Čo hovoria účastníci mojich kurzov?

Velmi pekne dakujem za tento online kurz, rozsirila som si vedomosti ohladom aromaterapie a cast z toho urcite zuzitkujem aj v mojej praci kozmeticky… 🙂
Ďakujem za tento parádny kurz už viem oveľa viac o esenciálnych olejoch a teším sa lebo ich používam pri masáži a bolo veľmi poučné vidieť aj ich výrobu. Ešte raz ďakujem.
Ďakujem za naozaj skvelé informácie 🙂 Olejčeky hneď dnes putujú do chladničky (teda aspoň tie, ktoré používame menej často). Tento kurz je tak úžasne zrozumiteľný a poučný 🙂 Vďaka vďaka
Tento druh levandule som nejako podvedome odmietala ale teraz po prečítaní článku si kúpim aj tento do svojej záhrady na pestovanie a následne na destiláciu. Už teraz som zvedavá. Ďakujem za fantastické spracovanie a objasnenie odborných parametrov ako aj použitie. Takto to má človek pred sebou a naozaj sa na použitie či miešanie olejov pozerá úplne inak.
Pani Marika vynikajúci kurz (výstižný obsah i lektorská práca, zrozumiteľné aj pre laika), vynikajúce webové spracovanie ( prehľadné, jedným kliknutím sa človek dostane, kam potrebuje).. Veľká vďaka za zdieľanie vašich vedomostí!
Ďakujem veľmi pekne za vyčerpávajúce informácie v kurze. Mne ako nechemikovi to výrazne rozšírilo obzory. Absolvovala som viacero vašich kurzov a všetky sú spracovane prehľadne, zrozumiteľne a na vysokej odbornej úrovni.
Výborný kurz, človek si častokrát ani neuvedomí, aké základné veci nevie a aké sú dôležité.
Velmi podrobne ale zrozumitelne spracovana tema (kurz Liecivy dotyk levandul), urcite sa budem vracat k niektorym castiam aj opakovane. Katarina
On-line kurz LEVANDULA je urobený perfektne prehľadne, jednoduchým spôsobom človeka vtiahne do učiva - páčia sa mi záverečné zhrnutia jednotlivých modulov. Aj keď je levanduľa často spomínaná, napriek tomu som sa aj ja naučila ďalšie nové veci práve vďaka tomuto prehľadnému on-line kurzu - mimoriadne ocenujem MODUL 2, kde uplne jasne a zrozumitelne lektorka sprevadza zakladnym chemickym zlozenim, tieto informacie ja ako nechemik potrebujem vediet o olejoch a su mi jasnejsie vdaka kurzu Jedine minus je, ze je na svete len kurz LEVANDULA 🙂 viac takychto on-line kurzov o dalsich eterakoch poprosim:) Petra Nagyová, doborný aromaterapeut
Ďakujem veľmi pekne za vyčerpávajúce informácie v kurze. Mne ako nechemikovi to výrazne rozšírilo obzory. Absolvovala som viacero vašich kurzov a všetky sú spracovane prehľadne, zrozumiteľne a na vysokej odbornej úrovni.
Dobrý deň, tak som doslova zhltla moduly 1-3 o levanduli 🙂, netušila som veru aká je to rozsiahla a zaujímavá téma. A čo sa týka videa o chémii levandúľ 🙂 väčší antichemik než ja po svete asi nechodí (radšej nespomínam na moje hodiny chémie na gymnáziu) ale pri porovnávaní s malinovým lekvárom bola pre mňa táto hodina chémie hračkou 🙂 🙂 všeobecne je on line kurz veľmi pekne spracovaný – čo do grafiky (a to som sa 10 rokov živila grafikou), čo do rozsahu (tak akurát, hlava na prasknutie :-)) a hlavne čo do zrozumiteľnosti laikovi – dávam 20 bodov z 10 🙂
Dobrý deň, pani Marika. Prechádzam jednotlivé moduly. Veľmi sa mi kurz páči, úžasne ste to spracovali a hlavne som sa dozvedela informácie, ktoré som nenašla v literatúre a tiež veľa o chemickom zložení, ktoré ma v poslednej dobe začalo veľmi zaujímať.
Dobrý den Mariko, právě jsem „dostudovala“ Váš kurz. Je přehledně , stručně a srozumitelně napsaný, prostě úžasný. Jsem velmi ráda, že jsem na něj při brouzdání na internetu o aromaterapii narazila. Děkuji
Zakúpila som si voňavú zoznamku a neľutujem. Výborne podaný obsah, všetko jasné, prehľadné a náučné! Určite odporúčam každému, kto chce vedieť niečo o EO na základe faktov.