ONLINE KURZY

ÚVOD DO AROMATERAPIE - ZDARMA

Úvod do esenciálnych olejov a aromaterapie. V kurze sa dozviete, čo sú esenciálne oleje, odkiaľ pochádzajú, aké sú ich vlastnosti a ako sa dajú používať. Kurz je úplne zadarmo :-). Stačí sa len zaregistrovať a môžete začať!

MINI KURZ AROMATERAPIE - MINI

Rozšírená verzia kurzu aromaterapie zdarma, doplnená o ďalších 15 lekcií. V kurze sa dozviete, čo sú esenciálne oleje, ako sa vyrábajú, aké sú zasady bezpečného použitia a omnoho viac! Súčasťou sú aj vzorové recepty. Kurz stojí len 4,90€ - menej ako bežná fľaštička esenciálneho oleja :-).

KURZ AROMATERAPIE - LEVANDULE

Vedeli ste, že rôzne levanduľové oleje majú rôzne použitie? Kurz vás zoznámi s levanduľovými olejmi, ich zložením a terapeutickými účinkami. Pozrieme sa na kľúčové zložky olejov, aké majú účinky a ako vieme tieto znalosti využiť aj v prípade ďalších esenciálnych olejov.

kurz aromaterapie

ZÁKLADNÝ KURZ AROMATERAPIE

Do hĺbky prepracovaný online kurz. Naučíte sa všetko, čo potrebujete vedieť o esenciálnych olejoch pre bezpečné a efektívne využitie. Čaká vás cca 30 lekcií nabitých informáciami (teória aj informácie pre prax), vrátane detailných profilov 15 esenciálnych olejov. Kurz by mal byť zverejnený začiatkom roku 2019. Cena kurzu 197 €, no pre prvých účastníkov pripravujem ponuku, ktorá sa neodmieta :-D. Ak to nechcete zmeškať, zaregistrujte sa a ja vám pošlem e-mail, keď bude kurz otvorený.

STRETNEME SA?

Kurz aromaterapie Michalovce

Celodenný kurz ZÁKLADY AROMATERAPIE (Michalovce 19.1.2019)

Zaujíma vás aromaterapia, no chýbajú vám základné informácie o esenciálnych olejoch? Strácate sa v pojmoch, neviete ako a či oleje riediť, ktoré sú vhodné príp. bezpečné a ako sa vyznať v spletitej ponuke rôznych dodávateľov olejov? Pozývam vás na kurz v Michalovciach, kde sa naučíte to najdôležitejšie pre prácu s esenciálnymi olejmi. Čaká vás celý deň intenzívneho vzdelávania, kedy prejdete fascinujúcu cestu od rastliny k fľaštičke esenciálneho oleja. 

kurz aromaterapie

ÚVOD DO AROMATERAPIE (Košice 17.11.2018)

Zaujíma vás aromaterapia, no chýbajú vám základné informácie o esenciálnych olejoch? Strácate sa v pojmoch, neviete ako a či oleje riediť, ktoré sú vhodné príp. bezpečné a ako sa vyznať v spletitej ponuke rôznych dodávateľov olejov? Pozývam vás na kurz v Košiciach , kde sa naučíte to najdôležitejšie pre prácu s esenciálnymi olejmi. Čakajú vás 4 hodiny intenzívneho vzdelávania, kedy prejdete fascinujúcu cestu od rastliny k fľaštičke esenciálneho oleja.