ONLINE KURZY

ÚVOD DO AROMATERAPIE - ZDARMA

Úvod do esenciálnych olejov a aromaterapie. V kurze sa dozviete, čo sú esenciálne oleje, odkiaľ pochádzajú, aké sú ich vlastnosti a ako sa dajú používať. Kurz je úplne zadarmo :-). Stačí sa len zaregistrovať a môžete začať!

KURZ AROMATERAPIE - MINI

Rozšírená verzia kurzu aromaterapie zdarma, doplnená o ďalších 15 lekcií. V kurze sa dozviete, čo sú esenciálne oleje, ako sa vyrábajú, aké sú zasady bezpečného použitia a omnoho viac! Súčasťou sú aj vzorové recepty. 

KURZ AROMATERAPIE - MIDI

- váš online kurz základov aromaterapie - 

Do hĺbky spracovaný online kurz. Naučíte sa všetko, čo potrebujete vedieť o esenciálnych olejoch pre bezpečné a efektívne používanie. Čaká vás cca 30 lekcií nabitých informáciami (teória aj informácie pre prax), skriptá, audionahrávky a detailné terapeutické profily 8 esenciálnych olejov aromalekárničky.

KURZ AROMATERAPIE - LEVANDULE

Vedeli ste, že rôzne levanduľové oleje majú rôzne použitie? Kurz vás zoznámi s levanduľovými olejmi, ich zložením a terapeutickými účinkami. Pozrieme sa na kľúčové zložky olejov, aké majú účinky a ako vieme tieto znalosti využiť aj v prípade ďalších esenciálnych olejov.

STRETNEME SA?

Kurz aromaterapie Michalovce

Celodenný kurz ZÁKLADY AROMATERAPIE (Michalovce 19.1.2019)

Zaujíma vás aromaterapia, no chýbajú vám základné informácie o esenciálnych olejoch? Strácate sa v pojmoch, neviete ako a či oleje riediť, ktoré sú vhodné príp. bezpečné a ako sa vyznať v spletitej ponuke rôznych dodávateľov olejov? Pozývam vás na kurz v Michalovciach, kde sa naučíte to najdôležitejšie pre prácu s esenciálnymi olejmi. Čaká vás celý deň intenzívneho vzdelávania, kedy prejdete fascinujúcu cestu od rastliny k fľaštičke esenciálneho oleja. 

kurz aromaterapie

ÚVOD DO AROMATERAPIE (Košice 17.11.2018)

Zaujíma vás aromaterapia, no chýbajú vám základné informácie o esenciálnych olejoch? Strácate sa v pojmoch, neviete ako a či oleje riediť, ktoré sú vhodné príp. bezpečné a ako sa vyznať v spletitej ponuke rôznych dodávateľov olejov? Pozývam vás na kurz v Košiciach , kde sa naučíte to najdôležitejšie pre prácu s esenciálnymi olejmi. Čakajú vás 4 hodiny intenzívneho vzdelávania, kedy prejdete fascinujúcu cestu od rastliny k fľaštičke esenciálneho oleja.